Ronela Hajati lanson këngën e re dhe ju nuk duhet ta humbisni

By

Ronela Hajati është rikthyer dhe po shkëlqen si një yll – dhe jo pa shkas kënga e saj titullohet “Si Yll”.

Kënga e re është realizuar edhe me videokli që është pritur shumë mirë nga publiku.

Mos humbisni asnjë moment më shumë pa dëgjuar këngën e re të Ronelës.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm