Ronela Hajati imiton Tunën dhe vallëzimin e saj (VIDEO)

By

Nuk bëhet fjalë për ndonjë imitim në krijimet e tyre muzikore e as paraqitje videoklipesh por në atë që kanë zgjedhur vetë në emisionin “E diell” në Top Channel.

Ronela Hajati në rubrikën “Duel i heshtur” së bashku me Niko Komanin zgjodhën të imitonin Tunën bashkë me Cozman në videoklipin e këngës “Hola”

Lëvizjet mjaft interesante dhe provokative ishin ato që karakterizuan përformancën e tyre duke ngjasuar në ato të Tunës dhe Cozman./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm