Ronela Hajati e thotë të vërtetën, tregon sa kilogramë i ka

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Ronela Hajati, gjithmonë është shquar për forma të bëshme dhe një trup që në anglisht njihet si “curvy”.

Ajo ka një figurë si orë rëre dhe është ndër këngëtaret më seksi të estradës.

E pyetur nga fansat e saj se sa kilogramë ka, Ronela ka thënë se i ka plot 67-të ndërsa, është e gjatë 1 metër e 70-të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm