Romantike sa s’bëhet: Afrona hapi sytë me dedikim dashurie për Bleron

By

Dashuria e tyre që nga fillimi ka qenë shumë publike dhe gjithnjë e përcjellë nga njerëz të tjerë.

Modelja Afona Dika dhe këngëtari Blerim Muharremi u fejuan në një emision të Prive të edicionit të vitit të ri, dhe që atëherë kanë qenë të pandashëm me njëri tjetrin, përjashto aty këtu ndonjë krizë në çift.

Këtë mëngjes, Afrona ka hapur sytë me dedikim për Bleron, dhe madje dedikim shumë romantik.

“Te dua, te vlerësoj, te dashuroj, te respektoj… Te dua përgjithmonë BURRI jem”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Instgram, përderisa çifti po vazhdon të jetojë larg njëri tjetrit, edhepse kanë blerë një apartament në Prishtinë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bhiry50BwJG/?taken-by=afronadika

Artikuj të ngjashëm