Robin Krasniqi bëhet me veturë të re, kjo është bisha e tij nga Mercedes

By

Boksieri shqiptar Robin Krasniqi, ka publikuar fotografinë e blerjes së tij më të re.

Krasniqi ka investuar goxha në makinën e tij të re të markës Mercedes dhe e ka publikuar fotografinë në Instagramin e tij.

View this post on Instagram

🔥 🚨😂

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi) on

Duke pozuar plot krenari pranë makinës ai e ka quajtur “bebe” këtë veturë të edicionit të fundit të Mercedes.

Kjo veturë e markës Mercedes C Class, kushton mbi 62 mijë euro ndërsa Robin ka zgjedhur të jetë në ngjyrë blu të errët. /Prive.al

2018 Mercedes-Benz C-Class Vehicle Photo in Houston, TX 77079

Artikuj të ngjashëm