Roberti tregon zënkën me Norën! (VIDEO)

By

Këngëtari Robert Berisha ishte protagonisti i sontëm i rubrikës ‘Kutia’ në emisionin NIN të Klan Kosova.

Ai iu përgjigj pyetjeve nga më të ndryshmet të Liberta Spahiut si a është e lodhshme të jesh seks simbol dhe a flen i zhveshur.

Roberti u pyet edhe për veprimin më të çuditshëm që e ka bërë në dashuri teksa tha se një zënkë me Norën është e zakonshme si e çdo çifti tjetër.

Këngëtari mes tjerash edhe interpretoi refrenin e ‘Sa t’kom dasht’ në një version më folk. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm