Roberti publikon fotografinë më të adhurueshme të Norës dhe Renesë (FOTO)

By

Rene, vajza e vetme e çiftit të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha, është rritu goxha shumë dhe kjo vërehet në një imazh në krahët e së ëmës.

Vogëlushja 2 vjeçare, tashmë ka filluar t’i shoqërojë prindërit në daljet e tyre bashkë dhe dita ditës po i ngjanë më shumë babait të saj.

Robert Berisha ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, të Norës dhe vogëlushes së tij, e cila shfaqet duke e përqafuar të ëmën.

Nga fëmijët e Estradës, Rene ka goxha famë dhe gjithmonë krahas prindërve të saj, shkruhet edhe për të.

 

Artikuj të ngjashëm