Roberti pas ‘MIA’ këndon këtë këngë! (VIDEO)

By

Për mbi dy dekada ishte në mbrëmje muzikore si muzikant por tashmë kur ka lënë prapa këtë pjesë dhe ka nisur karrierën si solo këngëtar, Robert Berisha nuk po përton ta kapë mikrofonin për të interpretuar këngë të ndryshme

Me një repertor personal ende në fazat fillestare, Roberti po ia del shumë mirë të këndoj krijimet muzikore të të tjerëve.

Në një formë të tillë ai ka vepruar pak ditë më parë si mysafir në edicionin përmbyllës për këtë sezonë të ‘Top Show’ me Alban Dudushin.

Roberti ka kënduar këngën shqip ‘Të këputa (por) si një lule’ në mënyrë të shkëlqyer duke marrë edhe komplimente. ‘Makthi’ i LIVE-it duket të mos vlejë për Robertin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm