Roberti e ‘rikthen’ këtë verë me projekt këngëtaren e njohur shqiptare

By

Ka kohë prej kur këngëtarja Mimoza Mustafa është paraqitur me ndonjë projekt të ri në skenën muzikore shqiptare.

Mirëpo, për të gjithë fansat e Mimozës, ka lajme të mira!

View this post on Instagram

@valdrinsahitiofficial @dafineneziri @kacilleshi

A post shared by Mimoza Mustafa Kryeziu (@mimoza.mustafa1) on

Kjo verë do e rikthejë këngëtaren e njohur me një projekt të ri muzikor i cili është në bashkëpunim.

Robert Berisha është artisti që po e ‘sjell’ këngëtaren me projekt.

Krijimi muzikor i përbashkët është finalizuar tashmë me videoklip dhe titullohet ‘Krejt i boj’.

Përpara publikimit i cili do të ndodhë shpejt, këngëtarët kanë ndarë fragmente të videoklipit përmes rrjeteve sociale. Më poshtë, video paralajmëruese e këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm