Roberti dhe Renée kombinohen kaq bukur në dasma (FOTO)

By

Robert Berisha është pa dyshim një baba i përkushtuar.

Atë e shohim përmes rrjeteve sociale në secilin segment të ditës duke i kushtuar kohën maksimale Renée-së, kur angazhimet profesionale nuk e pengojnë.

E duket se babë e bijë janë të pandashëm edhe në dasma.

Ka qenë Roberti ai i cili ka postuar një fotografi me Renée ku shihen t’i kenë kushtuar rëndësi edhe detajit të veshjes duke u kombinuar me ngjyrë të njejtë – të zezën.

Lumturia është pa dyshim refleksioni kryesor në këtë imazh të bukur të Robertit dhe Renée. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm