Robert Berisha përlot me dedikimin për nënën e ndjerë: “Më mungon”

By

Janë bërë katër që nga vdekja e nënës së muzicientit, Robert Berisha.

Lajmin e kobshëm e kishte ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale ku shkruante, “Pusho e qetë mami jem. Per ty me shkru kom shum,po e la me kaq”.

Ndërsa, sot gjatë ditës ai publikoi edhe një tjetër fotografi më nënën e tij të ndjerë, dhe na përloti me dedikimin që i kishte bashkangjitur.

“Vdekja mendon se mund të të largojë nga unë. Por nuk mundet, ti gjithnjë do të jetosh në kujtesën time. Më mungon”. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm