Robert Berisha nis një rrugëtim të ri (VIDEO)

By

Robert Berisha ka nisur një rrugëtim të ri.

Se çfarë ka të re tek ai dhe me çfarë po merret aktualisht, do ta kuptoni të shtunën në Prive.

Përveç tij, keni mundësi të zbuloni edhe gjëra të tjera për disa nga artistët shqiptarë.

Mos e humbisni, të shtunën në ora 19:00 – emision me Liberta Spahiun në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm