Robert Berisha: MC Kresha e BimBimma kanë vite përvojë në muzikë më shumë se sa Fero ka vite jetë

By

Ditëve të fundit, kryelajm në mediat rozë ka qenë Fero, kjo për shkak se reperi i kërkoi ‘duel’ repi Mc Kreshës, Lyrical Son dhe BimBimmës.

Rreth kësaj teme, Robert Berisha pati për të thënë diçka.

Në një intervistë së fundmi në Klan Kosova, këngëtari tha se Mc Kresha dhe BimBimma kanë vite përvojë në muzikë se sa ka vite jetë Fero.

Duke klikuar KËTU, mund të kuptoni çfarë tha më tej Roberti.

 

 

Artikuj të ngjashëm