Robert Berisha i këndon ‘dashnores’

By

Robert Berisha po qëndron shumë aktiv.

Ai mori pjesë në “Festivalin e Këngës” me “Ajo nuk është unë” dhe para një muaji ai ishte pjesë e bashkëpunimit “T’kam Ddasht” me Kley dhe Fabio.

E tani ai publikoi një projekt të ri muzikor titulluar “Dashnores”, ku për tekstin dhe muzikën u përkujdes Mentor Sylejmani.

Projektin e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm