Robert Berisha e kritikon publikisht Norën: S’di të gatuajë

By

Vet është një kuzhinier shumë i mirë dhe shpesh e kemi parë në rrjetet e tij sociale, duke publikuar video nga procesi i gatimit në shtëpi.

Këngëtari Robert Berisha di të gatuajë por jo të njëjtën mund ta bëjë edhe gruaja e tij, Nora Istrefi.

Berisha, në emisionin “Kush vjen për drekë”në Klan TV, ku ka shpalosur aftësitë e tij në kuzhinë, ka thënë se Nora nuk di të gatuajë fare.

“Jo, Nora nuk gatuan fare se nuk di të gatuajë mirë. Ushqehemi kryesisht jashtë sepse jemi shumë të zënë dhe drekën zakonisht e hamë tek mami. Por unë gatuaj më shpesh.”

Kurse për sa i përket ushqimit të vogëlushes së tyre Renee, ai rrëfeu se ata kanë punësuar dikë që të gatuajë për vajzën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm