Rob Daddy rikthehet me 10 këngë të reja!

By

Ka qenë goxha i angazhuar në muzikën shqiptare duke krijuar për të tjerët e duke bërë dhe këngë për vete.

Bashkëpunimi më i suksesshëm i tij është padyshim me Adelina Berishën për këngën “Erën e saj” që shënon afro 9 milionë klikime.

Mirëpo, Rob Daddy vendosi të distancohej për një kohë nga muzika duke mos publikuar këngë të reja, por jo më.

Artisti ka treguar se ka arritur marrëveshje për të realizuar 10 këngë, me të cilat do të shënoj rikthimin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm