Roan feston dyvjetorin e lindjes, kështu e uruan prindërit (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Roan.

Djali i reperit Majk dhe ish të dashurës së tij Majlinda Zeka, mbush dy vjet.

Të dy prindërit kanë hyrë në Instagram për të postuar fotografi të tij dhe për ta uruar me fjalët më të mira.

“Sot dy vite ishte dita me e lumtur e jetes sime,zoti me bekoi me ty Roan❤️
Urime ditelindjen jeta e mamit,paq fatin dhe lumturin e botes”, ka shkruar nëna e tij Majlinda.

Ndërkaq Majk shkroi: “qdo sen qe ko me arrit ne jet , ko me bo veq me te pa ty te lumtur , ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e Bukur… urime ditelindja e 2 ❤️ e babi”.

Urime për Roanin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm