Rita tregon sekretin e formave të saj (FOTO)

By

Ajo është një yll pop-i që po zhvillon një karrierë të bujshme në muzikë, modë e aktrim.

Por Rita Ora përkujdeset që gjithmonë të gjejë kohë për palestër edhe në agjendat e saja të ngarkuara profesionale. Pas një pune të palodhshme me trupin e saj, ajo i ka shfaqur rezultatet në një fotosesion për revistën amerikane “Shape” për numrin e muajit maj.

26 vjeçarja shqiptare me famë botërore, ka shfaqur figurën fantastike në formë ore rëre në një kostum banjoje të kaltër, duke e dëshmuar se është “fit, e shëndetshme dhe e fortë”.

Fighting fit: Rita Ora ensures she always finds time to exercise in her crazy schedule, proudly showcasing the results of her regular workouts in a new photoshoot for the May 2017 issues of SHAPE magazine

Ajo ka thënë se e pëlqen shumë formën e saj, duke thënë se është e plotë.

“Kam forma. Kofshë të plota. Jam masa 28 në xhinse dhe për këtë jam krenare. Jam shumë normale”.

Rita thotë se jo gjithmonë ndjehet në disponim për të bërë ushtrime dhe kohë pas kohe ka shumë nevojë për motivim. /Prive.al/

Cover girl: The pop princess, 26, flaunts her amazing figure and hourglass curves on the cover of the magazine, proving that she's 'fit, healthy, and strong'

 

 

Artikuj të ngjashëm