Rita të hënën në programin më të ndjekur në Amerikë

By

Këngëtarja Rita Ora është gjatë gjithë kohës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke promovuar projektin ‘Body On Me’.

Pas performancës në Jimmy Kimmel Live, Ora të hënën performon në një ndër programet me audiencë maksimale në Amerikë.

Bëhet fjalë për ‘The Ellen DeGeneres’ ku ‘Body on Me’ do të interpretohet live. Kjo nuk është hera e parë e Ritës në këtë program pasiqë ka kënduar këngën ‘Black Widow’ në bashkëpunim me Iggy Azalea por e veçanta është se këtë herë promovon këngën e saj dhe jo si e ftuar në projekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm