Rita shijon detit: Gjithë sytë drejt linjave të saj trupore (FOTO)

By

Ka një agjendë të ngjeshur e me shumë punë.

Por, Rita Ora në vazhdimësi kujdeset që t’i gjejë ca ditë për vetën, siç ka vepruar së fundmi.

Pasi u bë pjesë e festivalit të madh Coachella me të dashurin e saj të ri, ajo ka marrë rrugë për ca pushime.

Nice e Francës ka qenë destinacioni i fundit i këngëtares nga ku ka ndarë disa foto në rrjete sociale.

‘Drejt nga Coachella në paqes dhe po, punës por është ende qetë’ – shprehet Rita në postimin e bërë me linjat e trupit në fokus. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm