Rita sërish zbulon gjoksin (FOTO)

By

Rita Ora është kosovarja më e famshme në botë.

Duke qenë pjesë e Roc Nation që është nën menaxhimin e reperit amerikan Jay Z, ajo ka bërë shumë famë dhe ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes me paraqitjet e saj publike.

Meqenëse edhe është vajzë e bukur dhe tejet seksi, ajo bie në sy edhe me trupin e formuar dhe me stilin e saj unik.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram, Rita për pak sa nuk ka hedhur në pah tërësisht gjoksin e saj.

Duke mbajtur me dorë pjesën e sipërme, një bluzë minimale me shkëlqim, Rita ka lënë të zbuluar një pjesë të trupit të saj, ku lehtësisht vërehet edhe tatuazhi gjigant që ka në pjesën afër brirëve, një figurë kjo që ngjanë me pozën që ka marrë Rita. /Prive.al/

Last day of Coachella feelin like…….

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm