Rita Ora zbulon grindjen që pati me bashkëshortin

By

Rita Ora ka pasur një grindje të vogël me bashkëshortin e saj, Taika Waititi në xhirimet e një videoklipi.

Këngëtarja tha se zënka ishte vetëm për shkak se ajo u vonua në xhirime, pasi grimi i saj nuk ishte në rregull

“E vetmja gjë për të cilën kishim një shqetësim ishte se unë u vonova në xhirime, sepse grimi im nuk po shkonte siç duhet”, tha Rita.

Më tej, Ora tha se për një moment u përplasën gjërat dhe se “atëherë e kuptova se kjo ishte një lloj tjetër goditjeje

“Dua të them, sinqerisht, ai vuri dorën e tij në shpinë time dhe pastaj  në fund të shpinës dhe atëherë e kuptova se ky është një lloj tjetër goditjeje”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm