Rita Ora vishet shqip nga Valdrin Sahiti! (VIDEO)

By

Në klipin e ri i cili tashmë është publikuar, Rita Ora paraqitet me veshje tradicionale shqiptare.

Për to, u kujdes dizajneri i njohur Valdrin Sahiti.

Në videon më poshtë keni mundësi të ndiqni rrëfimin e dizajnerit për bashkëpunimin me artisten e famshme dhe vet Ritën e cila pati diçka për të thënë për Prive.

 

Artikuj të ngjashëm