Rita Ora shfaqet plot stil në Miami (FOTO)

By

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme, transmeton Klan Kosova.

Rita Ora përveç famës si këngëtare është e njohur edhe për stilin e saj të veçantë në veshje. Ajo së fundmi është parë e veshur plot stil derisa po dilte nga një hotel në Miami.

29 vjeçarja i është përshtatur mjaft mirë motit të ngrohtë të Miamit, e veshur me një palë xhinse dhe një blluzë të zezë prej mëndafshi.

Simple style: Rita Ora, 29, put on a stylish display in a racy black satin camisole and faded jeans outside the Miami Beach Hotel on Saturday

Stunning: The singer accessorised with a number of silver chains and necklaces, bracelets and rings, and held a pair of black sunglasses in her hands

Fashion: Rita added a pair of black leather loafers to her look along with cosy white socks

Artikuj të ngjashëm