Rita Ora publikon klipin e ri, shfaqet më atraktive se asnjëherë

By

Këngën më të re e solli së fundmi, pasi kishte pothuajse dy vjet që nuk kishte lansuar projekt të ri muzikor.

Ndonëse fillimisht e publikoi pa klip, ylli botëror me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është kujdesur që të vijë e kompletuar, duke i bashkangjitur këngës së saj “Your song”, edhe klipin.

Të enjten ajo ka lansuar edhe online këtë video spot, në të cilin Rita vjen plot energji dhe tipike rebele, siç edhe është për nga natyra.

Me stil të veçantë në veshje e me paraqitje unike, ajo edhe kësaj here tregon se sa unike është. /Prive.al

 

#YOURSONGVIDEO IS HEREEEEEE ?thank you for all your support ❤️ Link in my bio and story ?

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm