Rita Ora publikon ‘himnin’ që mbështet një kauzë të rëndësishme në botë!

By

Rita Ora është rikthyer me një këngë të re.

Kësaj here ajo përdori artin dhe talentin e saj për të mbështetur barazinë dhe fuqizimin e grave në botë.

Kënga titullohet “Finish Line” dhe me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo shkruan:

“Finish Line ka dalë tani!! ⚡️ Jam shumë e lumtur që jam pjesë e këtij himni që feston barazinë dhe fuqizimin e femrave 💗 Që të jemi sa më afër vijës së finishit 🏃🏼‍♀️ #Fifty50 @dianewarren”

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm