Rita Ora pozon në mesin e gjigantëve të muzikës botërore! (FOTO)

By

Ajo definitivisht është një yll i lindur.

Këngëtarja Rita Ora, po merr vëmendje të madhe së fundmi pas sukseseve të saja me këngët Anyëhere dhe Your Song, që ishte edhe muzika e filmit më të ri të trilogjisë “Fifty Shades Freed”.

Ora para dy netësh performoi krah Liam Payne në ceremoninë e ndarjes së cmimeve Brit Awards, ndërsa më pas ka pozuar me yje ndërkombëtarë që morën pjesë në këtë ceremoni.

Në disa imazhe që ka publikuar në Instagram, Rita shihet krah Ed Sheeran, sir Tom Jones dhe reperit Stormy, i cili rrëmbeu disa çmime nga BRITS. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm