Rita Ora po merr veten pas operacionit kirurgjik

By

Rita Ora ka zbuluar se është në agoni pasi i është nënshtruar një tonsillektomie (largimi kirurgjikal i bajameve) dhe thotë se ishte ‘koha e saj për t’u çlodhur dhe shëruar ’.

Këngëtarja, 29 vjeçare, hyri në Instagram për të postuar disa fotografi ku shfaqet me disa kartolina për ditën e Shën Valentinit, bashkangjitur me një shkrim të gjatë.

“Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem. Është një bekim kur e ke mundësinë të shërohesh në qetësi dhe të vësh gjithçka në një perspektivë dhe të vizualizosh pjesën tjetër të vitit dhe atë që vjen apo atë që dëshiron të arrish. Nuk jam Moneti, por më pëlqejnë shumë ngjyrat. Prandaj i kam bërë disa kartolina të shpejta për ditën e të dashuruarve për ata që i dua. Urime dita e Valentinit të dashuruar”, shkruan Rita Ora.

View this post on Instagram

So these past 2 weeks I under went a Tonsillectomy and let me tell you, it’s no joke. It’s SO painful, but on the plus side it’s given me time to reflect relax and heal. It’s a blessing to be able to heal in peace and put everything into perspective and visualise the rest of your year and what’s coming or what you want to achieve. I am such a believer in setting intentions into the universe as it DOES listen. Also learning new things has always been a obsession of mine. I’m not Monet by any means but I damn sure like some colour. So I made some affordable quick vday cards for the ones I love. ❤️ happy Valentine’s Day lovers.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Artikuj të ngjashëm