Rita Ora performon në ‘Top of The Pops’ të BBC

By

Rrjeti televiziv më i madh në Britani BBC ka organizuar mbrëmë eventin tradicional në prag festash ‘Top Of The Pops’.

Edhe mbrëmë performuan yjet më popullor të momentit ku aktet kryesore ishin ato të Rita Orës dhe Ellie Goulding.

Rita aktualisht është një prej artistëve më të përmenduar të Mbretërisë së Bashkuar pas fitores në X Factor.

Po ashtu u përmend edhe për padi që ka bërë ndaj Jay Z që aktulisht është në llupën e medieve botërore kjo çështje.

Artikuj të ngjashëm