Rita Ora një këshillë për vetëbesim: Qëndroni para pasqyrës dhe…

By

Për momentin është ndër këngëtaret më të komentuara në botë si për karrierën ashtu edhe për anën personale.

Shqiptarja Rita Ora e famshme dhe e suksesshme ndërkombëtarisht, ka linja fantastike dhe një pamje për t’i marrë lakmi, ngase kujdeset dhe investon goxha ën dukje të jashtme kohë dhe disiplinë.

Por për të pasur një pamje si të Ritës dhe vetëbesimin e sharmin e saj, këngëtarja ka një këshillë për të gjithë ata që e ndjekin në rrjete sociale.

“Qëndroni zhveshur para pasqyrës dhe thoni: “për djallin, jam seksi”, dhe gjithçka fillon nga aty”, ka shkruar ajo në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm