Rita Ora në Los Angeles i kërkon nënës recetën për gjizë me speca

By

Kushdo që të jesh në jetë dhe kudo në botë të jesh, asgjë nuk të jep kënaqësinë si ushqimi që të ka gatuar nëna.

Vera Ora së fundi u shfaq duke gatuar një ushqim tradicional shqiptar, nga bregdeti i Ulqini teksa shpjegoi se si ajo ka përgatitur ‘gjizë me speca’.

Ajo e publikoi në llogarinë e saj në Instagram ku ka etiketuar edhe Ritën e cila i kishte kërkuar recetën që ta bënte vetë në Los Angeles ku po qëndron momentalisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm