Rita Ora, në listën e të veshurve më keq në VMA

By

Para pak orësh përfundoi Video Music Awards 2016 dhe si pothuajse çdo vit tjetër kohëve të fundit, për shqiptarët vëmendja më e madhe është tek Rita Ora.

Ylli botëror me origjinë nga Prishtina nuk mungoi as këtë herë teksa edhe ndau çmim.

Por, duke u eklipsuar nga Rihanna e Beyonce, Rita nuk pati vëmendjen e duhur as këtë herë duke u komentuar thjesht për veshjen.

Fatkeqësisht. sërish jo për të mirë. Ora prapë ka hyrë në listën e të veshurve më keq në VMA 2016 nga media të ndryshme përfshirë E!

Këngëtarja nuk ia ka dalë të hyj as në klasifikimin e MTV që ka përmbledhur yjet në një video të postuar në Facebook.

Më shumë fat dhe kujdes herën tjetër, Rita! /Prive.al/

Worst Dressed, 2016 MTV VMAs

Veshjet më të këqija të VMA; Stella Maxwell, Rita Ora, Farrah Abraham, G-Easy

Best Dressed, 2016 MTV VMAs

Veshjet e cilësuara si më të mirat

 

Artikuj të ngjashëm