Rita Ora me stil të çuditshëm në rrugët e Londrës (FOTO)

By

Ajo njihet për sensin e çuditshëm të stilit, e po ashtu edhe për zërin e mrekullueshëm në të kënduar.

Dhe Rita Ora edhe njëherë u shfaq unike në veshje në një shëtitje gjatë së hënës, së bashku me qenin e saj të famshëm Cher.

Këngëtarja 26 vjeçare, dukej perfekt në një palë leginse palestre, të kombinuara me një çantë të vogël Chanel, derisa po endej në rrugët e Londrës.

Ora kishte veshur edhe një pallto me stof leshi, e cila e mbulonte tërësisht veshjen e saj të palestrës. /Prive.al

Effortlessly cool: The singer was casually stylish in a chic tweed coat, which she layered atop simple black workout wear

Furry friend: Rita Ora put on yet another sartorial display on Monday, as she enjoyed a low-key day out in Notting Hill with her pet pooch Cher the Bear

Artikuj të ngjashëm