Rita Ora lanson klipin e ri të këngës “New Look” (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme britanike e me origjinë shqiptare Rita Ora, sapo ka lansuar këngën e saj më të re.

Këngëtarja shfaqet në këtë klip si një yll popi, me veshje shumë ngjyrëshe e me grim ekstravagant.

Xhirimet e klipit janë bërë në Dubai, ndërsa Rita s’është larguar shumë nga stili i saj muzikor e as i pamjes unike.

Dhe në klip, ajo shfaqet pranë veturave të shtrenjta dhe sigurisht kënga flet për dashurinë!

Artikuj të ngjashëm