Rita Ora krah aktorëve të famshëm në filmin e ri

By

Ylli i Hirushes, Brandy dhe Rita Ora (Kung Fu Panda: The Dragon Knight) i janë bashkuar kastit të The Pocketwatch (titulli i punës), një vazhdim i filmit origjinal i mbushur me muzikë dhe vallëzim i ekskluzivitetit megahit “Descendants”.

Brandy and Rita Ora

Brandy do të rikthehet në rolin e Hirushes, të cilin ajo e luajti për herë të parë në versionin ikonik të televizionit Walt Disney të vitit 1997 të Hirushes së Rogers dhe Hammerstein. Ora do të portretizojë Mbretëreshën e keqe të Zemrave.

Ato u bashkohen anëtarëve të kastit të shpallur më parë China Anne McClain, Kylie Cantrall dhe Dara Reneé.

Shkruar nga Dan Frey dhe Russell Sommer (Magic: The Gathering), historia e re gjen të kundërtat polare Red dhe Chloe duke kryqëzuar shtigjet në një festë të rëndësishme në Auradon kur shpërthen kaos i papritur. Për të parandaluar një grusht shteti të afërt, ata duhet të bashkojnë forcat për të udhëtuar pas në kohë, nëpërmjet një ore magjike xhepi të krijuar nga djali i Kapelës së Çmendur, për të ndaluar një ngjarje që do të çonte në pasoja të rënda. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm