Rita Ora: Kjo më shpëtoi jetën!

By

Në një intervistë të dhënë në Australi, Rita Ora tha kompozimi i një prej hiteve të saj më të mëdha në karrierë, “Let You Love Me”, ishte një nga momentet kulminante në jetën e saj.

“Ishte një kohë kur njerëzit ishin në rregull me të kuptuarit e frazës që: ‘në rregull kështu që nëse nuk mund ta dua veten, si do ta lejoj dikë tjetër të më dojë?”, tha ajo.

Kjo bëri këngëtaren të kuptojë se muzikës i ka borxh jetën meqenëse në shumë mënyra e kishte shpëtuar atë.

“Ishte mirë për mua dhe kjo është arsyeja pse muzika më shpëtoi jetën në shumë mënyra, në shumë mënyra të ndryshme”, thotë ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm