Rita Ora i heq të gjitha për një selfie në pasqyrë

By

Ajo sapo ka përfunduar një kontratë në Australi dhe momentalisht Rita Ora po izolohet në shtëpi më të dashurin e saj Taika Waititi.

Për të kaluar kohën gjatë izolimit këngëtarja me prejardhje shqiptare përzgjodhi disa fotografi provokative për t’i ndarë me ndjekësit në Instagram.

Ajo i la të gjithë gojëhapur kur publikoi një selfie në pasqyrë ku shihet duke pozuar e zhveshur.

Rita mbuloi modestinë e saj me krahë dhe foton mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

Wow! Rita Ora selected a series of sizzling shots to post to her Instagram page for her followers on Wednesday

Artikuj të ngjashëm