Rita Ora feston me Hamilton 25 vjetorin e lindjes

By

Këngëtarja Rita Ora sot mbush 25 vjeç.  Artistja me origjinë shqiptare aktualisht është një ndër emrat më të kërkuar të muzikës por jo vetëm në botë.

Rita festën e ditëlindjes e ka nisur nga mbrëmë ku paparazzi kanë kapur mat atë dhe Lewis Hamilton e madje janë ngritur dyshimet se dyshja tashmë janë çifti më i ri i showbizit.

Edhe pse akoma asnjëri nuk kanë deklaruar asgjë, Rita ka marrë shumë urime e dhurata për datën më të rëndsishme të saj.

Pavarësisht që nuk ka shumë vite në diskografinë botërore, Rita është klasifikuar si më e paguara në botë.

Artikuj të ngjashëm