Rita Ora e “humbur” në showbiz

By

Është goxha e angazhuar në karrierën e saj si në muzikë, televizion e modë.

Sukseset nuk kanë munguar për Rita Orën e cila shprehet së fundmi në një intervistë se “showbizi” është botë e egër.

Pavarësisht sukseset e përfitimeve ka raste që ndjehesh e humbur në të dhe mund të kesh presion psiqik.

Këtë situatë mundohem ta tejkaloj me ushtrime duke larguar energjinë e keqe – raportojnë mediat britanike shkëputur nga një intervistë e fundit që ka dhënë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm