Rita Ora duket senzacionale në pasarelën e ‘Miu Miu’ në Paris

By

Ajo është e njohur për syrin e saj të etur për modën.

Dhe Rita Ora la pa fjalë të ftuarit në shfaqjen Miu Miu gjatë Javës së Modës në Paris të Martën.

Këngëtarja, 29 vjeçare, dukej e bujshme në një xhaketë ushtarake, e cila kishte zbukurime xhevahire nëpër xhepa.

Flokët e Ritës ishin stiluar në rrathë dramatik, të cilat rrethonin ballin e saj përpara se të binin në një stil të butë, të drejtë mbi supe.

Striking look: Rita's hair was styled into dramatic ringlets that was gelled to frame her forehead before falling in a sleek, straight style over her shoulders

 

 

 

Artikuj të ngjashëm