Rita Ora dhe Taika Waititi do të martohen së shpejti?

By

Rita Ora dhe Taika Waititi thuhet se janë të vendosur të martohen me njëri-tjetrin pasi kanë bërë pothuajse njëkohësisht pyetjen. 

Këngëtarja e famshme dhe regjisori thuhet se po planifikojnë një ceremoni të afërt jashtë vendit përpara se të festojnë me kolegët e tyre A-listers në një festë të madhe në Londër më vonë këtë vit. 

Kuptohet se Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe trajnere në The Voice Australia, dhe Taika, e cila po planifikon një varg filmash, shpresojnë të lidhin martesën pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës, shkruan DailyMail.

Një mik i tha “The Sun”: “Kjo nuk ka të bëjë që ata të bëjnë një gjë të madhe spektakolare dhe të këndojnë për të paraprakisht. Bëhet fjalë vetëm për ata që janë të dashuruar dhe vendosin se është koha e duhur për të zyrtarizuar marrëdhënien e tyre. Ata nuk mund të ishin më të lumtur”.

“Nuk ka asnjë unazë apo grumbullim të madh. Ata thjesht u afruan gjithnjë e më shumë dhe përfundimisht i thanë njëri-tjetrit pothuajse njëkohësisht: “Unë dua të martohem me ty”.   

Artikuj të ngjashëm