Rita Ora dha një performancë të jashtëzakonshme nga maja e Kullës Eiffel

By

Rita Ora ka lansuar zyrtarisht shfaqjen nga Kulla Eiffel  pwr tw gjithw botwn që nga e enjtja, 30 shtator.

Kwngwtarja u kthye në skenë më fuqishëm se kurrë, duke u siguruar kështu që Java e Modës në Paris të mos kalonte edhe pa një performancë të sajën, ku këngëtarja interpretoi disa nga hitet e saj në majën e Kullës Eiffel.

Kjo performancë e Rita Orës, u konsiderua të ketë qenë një nga më të fuqishmet që këngëtarja ka realizuar deri më sot.

Artistja shqiptare dukej e mrekullueshme me veshjet nga markat “Fendi”, “Lanvin” dhe “Alexandre Vauthier”, të cilat ishin pjesë promovuese e Javës së Modës në Paris. /prive.al

Artikuj të ngjashëm