Rita Ora arrin në Prishtinë

By

Rita Ora ka arritur në Prishtinë.

Këngëtarja e njohur kësaj radhe nuk erdhi për të performuar e as për të marrë pjesë në ndonjë ceremoni familjare.

Rita këtë herë qëndron në Kosovë për bamirësi dhe këtë e ka bërë të ditur pak ditë më parë përmes një interviste të dhënë së fundmi.

Artikuj të ngjashëm