Rita Ora arrin 15 milion ndjekës në Instagram, feston me foto që s’duhet t’i shohim

By

Rita Ora ka postuar disa fotografi që s’duhej t’i shihnim ende.

Por, këngëtarja është gëzuar kaq shumë pasi ka arritur 15 milionë ndjekës në Instagram dhe prandaj ka publikuar imazhet që i shihni më poshtë.

“Nuk do të duhej të ju tregoj këtë dukjen time akoma por ju jeni më të mirët dhe i kemi arritur 15 milionë”, ka shkruar ajo.

Nëse nuk e dini, edhe pak ditë Rita publikon videon e këngës me DJ Tiesto./Prive.al

Artikuj të ngjashëm