Rita nuk niset për Londër pa e përqafuar Ledrin (VIDEO)

By

Mbrëmja e djeshme shënoi dhjetë vjetorin e pavarësisë me një event spektakolar në qendër të Prishtinës ku qindra mijëra njerëz u mblodhën për të ndjekur performancat e Ledri Vulës dhe Rita Orës.

E kjo e fundit, me të përfunduar koncertin u nis menjëherë drejt aeroportit me nxitim shkaku i agjendës së ngjeshur.

Por, Rita nuk është nisur pa u përshëndetur siç duhet me Ledrin.

Në një video të siguruar nga Prive.al, këngëtarja me famë botërore shihet teksa nuk hyn në makinë pa e thirrur Ledrin të cilin e përqafon ngrohtë gjatë përshëndetjes.

Ndiqeni momentin e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm