Rita nuk mban inate: Publikon fotografinë e ish ‘Kunatës’ së saj (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare me famë, Rita Ora, duket se pavarësisht ndodhive në jetën e saj ajo nuk mban mëri në persona të caktuar.

Këtë na vërteton më së miri fotografia e fundit e publikuar nga ana e sja ku shihet Kylie Jenner, motra e vogël e Ish të dashurit të Ritës, Rob Kardashian.

Por edhe ky publikim ka një arsye pse u bë në këtë kohë e me atë personazh.

Rita me këtë rast po promovonte linjën e saj të veshjeve të markës së njohur Adidas Originals ku tash e një kohë ajo është pjesë e këtij brendi.

Ajo na vërteton më së miri se mëritë dhe inatet në fushën e biznesit janë të panevojshme dhe se nuk duhet krijuar barriera të kota para vetes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm