Risia në trupin e Beatrix Ramosaj!

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj përveç kësaj bën që të bëjë një jetë në trupin e saj.

Ajo përmes disa fotove të publikuara në Instastory, ka zbuluar se është duke bërë një tatuazh të ri.

Në vetvete dhe prapme të shpatullave, ajo vendoset që bëhet në mënyrë të tillë si një tatuazh i ri.

Këngëtarja ka bërë ndau imazhe për ndjekësit e saj, pas përfundimit të realizimit të tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm