Rinori e Njomza i shkruajnë VIP-ave shqiptarë, ja cilët ua kthyen!

By

Në mesin e shumë videove interesante që realizojnë thuajse çdo javë për fansat e tyre, Rinori dhe Njomza, një ndër çiftet më të pëlqyer të rrjetit kanë vendosur të përshtasin një praktikë të huaj.

View this post on Instagram

A post shared by Njomëza Kastrati (@couple.rn)

Ata kanë zbatuar shembullin e shumë vlogg-erëve në botë të cilët i kontaktojnë të famshmit për të parë se cilët nga ta i kthejnë mesazhet.

Rinori dhe Njomza kanë provuar listën me emra si: Donald Veshaj, Mozzik, Tayna, Noizy, Getinjo, Sarah Berisha, Gent Fatali, Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Majk, Bardhi.

Getinjo, Sarah Berisha, Gent Fatali, Bardhi kanë qenë ata që i kanë kthyer mesazhet, ndërsa pjesa tjetër e emrave nga të kontaktuarit jo.

Reagimet e çiftit i gjeni në vijim tek video e plotë e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm