“Ring Ring” – kënga e re personale e Taynës (VIDEO)

By

Tayna ka publikuar projektin e ri me titull “Ring Ring”.

Si herave të tjera, reperja ka bashkëpunuar me Cricket për muzikën ndërkaq tekstin e ka shkruar vet.

Teksa e promovoi në Instagramin e saj, reperja tha se kënga është personale dhe falënderoi të gjithë ata që e përkrahën por edhe që e ofenduan.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm