Rina paraqitet ndryshe nga Turqia (FOTO)

By

Sërish ndryshim për Rina Balajn.

Artistja e dashur për publikun po qëndron në Turqi me Sinboy, nga ku u paraqit ndryshe.

Në postimin e fundit, ajo u shfaq me flokë të shkurtra dhe bjonde.

‘“Qëlloni destinacionin tim të radhës”, ka shkruar ajo duke mos zbuluar planet.

Si ju duket?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm